Oaza Rodzin
W naszej Parafii w skład oazy rodzin wchodzi sześć małżeństw z terenu parafii. Spotkania odbywają się raz w miesiącu. Celem oazy rodzin jest pogłębienie więzi z Bogiem który jest Miłością i powierzenie się opiece świętej Rodziny z Nazaretu oraz wzajemna integracja we wspólnocie rodzin parafii. Serdecznie zapraszamy do wspólnoty Oazy rodzin w naszej parafii.
Grupa Biblijna
U nas Parafii w skład grupy Grupy Biblijnej wchodzi kilka osób, celem tej grupy jest wspólne poznawanie Biblii, Pisma Świętego i zastosowanie zawartego w nim Słowa Bożego w życiu. Wszystkich pragnących poznawać Pismo Święte serdecznie zapraszamy do naszej Grupy Biblijnej.
Schola
W Scholii parafialnej są dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Bęble. Próby Scholii odbywają się o godzinie 10:20 w każdą niedziele. Jej celem jest ubogacenie liturgii Mszy świętej niedzielnej. Osoby chcące śpiewać w naszej Scholii serdecznie zapraszamy.
Rada Parafialna
W Parafii działa również Rada Parafialna. Zgodnie ze statutem jest ona głosem doradczym dla proboszcza parafii. W jej skład wchodzi 14 osób. Rada Parafialna spotyka się raz na kwartał.
Żywy Różaniec
W naszej Parafii istnieją 4 żeńskie Róże Różańcowe. Są one modlitewną siłą i pomocą dla proboszcza i parafii. Zachęcamy zwłaszcza mężczyzn do włączenia się w działalność Róż Różańcowych w naszej parafii.
Lektorzy i Ministranci
Służbę liturgiczną ołtarza w naszej Parafii tworzą ministranci i lektorzy. Obecnie jest ich 25 osób zarówno ze szkoły podstawowej jak i gimnazjum. 26 listopada odbyły się eliminacje dekanalne do mistrzostw Polski w liturgicznej służbie ołtarza w piłce nożnej halowej 2016-2017. Wszystkich chłopców chcących służyć przy ołtarzu Pana jak kiedyś sam Karol Wojtyła św. Jan Paweł II serdecznie zapraszamy!